Sprawdź nasze projekty

 

 

 

Przystanek rowerowy Austria 

Setki rowerów miejskich z brandem  austria.info, „przystanki austriackie” w Warszawie i Poznaniu – promocja wypoczynku letniego w Austrii. W samej Warszawie pięćset rowerów na tylnich kołach miało brandy z reklamą Austrii nie mniej w Poznaniu. Dodatkowo w obu miastach pojawiły się „przystanki austriackie”- wiaty z zieloną trawą, gdzie można było przysiąść na leżaku lub usiąść na murawie i posłuchać krótkich refleksji o lecie w Austrii oraz obejrzeć piękne zdjęcia. Dodatkowo w obrębie przystanków działało darmowe WiFI. 

 

Produkcja i kreacja : Eye Vision Group

KONCERT NOCY LETNIEJ FILHARMONIKÓW WIEDEŃSKICH -  25.5.2017 r.
transmisja na żywo słynnego Koncertu Nocy Letniej Filharmoników Wiedeńskich z ogrodu pałacowego Schönbrunn w Wiedniu na wielkich ekranach w kilku europejskich miastach jednocześnie: Barcelonie, Seulu, Pekinie i Warszawie. 
Majowy wieczór przy dźwiękach koncertu pod gołym niebem!
Ogród Dolny Zamku Królewskiego /  Arkady Kubickiego w Warszawie
 
Mottem tego koncertu był muzyczny świat baśni, legend i mitów, co znalazło swoje odzwierciedlenie w wyborze utworów - pełnych magii i niezwykłych stworzeń.
 
Partnerzy medialni:  PolitykaRadio TOK FM
Partnerzy wydarzenia:  Austrian AirlinesManner
Produkcja : Eye Vision Group

Najpiękniejsza kolęda świata " Cicha Noc"

Narodowe Biuro Promocji Austrii zaprosiło do Studia Bank w Warszawie 25.10.2018 oraz 27.10.2018 w Krakowie do Klasztoru Ojców Franciszkanów na rozmowę o tej kolędzie , jej wyjątkowości i okolicznościach powstania. Stille Nacht została napisana 200 lat temu , przetłumaczona na 300 języków i dialektów, w Azji śpiewana jako kołysanka, powstała jako pieśń pokoju. Austria świętuje rocznicę kolędy rozpoczynając w Warszawie cykl spotkań który odbędzie się w kilkunastu miastach Europy. 

W Krakowie  rozmowie prowadzonej przez Iwonę Iwona Sitnik-Kornecka uczestniczyli Elżbieta Lisowska, Andrzej Lisowski, ojciec Jan Maria Szewek, muzykolog Dorota Susuł i aktor Jerzy Milewski na co dzień grający w teatrach austriackich. Śpiewał chór Lege Artis. Natomiast w Warszawie w rozmowie uczestniczyli: Agnieszka Kulczycka firma Sirens konsultacje muzyczne&licencje autorskie, Edward Sielicki kompozytor muzyki współczesnej, ks. Grzegorz Poźniak i Izabela Gartner przewodniczka po Salzburgu i Austrii.Śpiewał chór EMotivo. 

 

Produkcja i kreacja : Eye Vision Group

Targi Bike Expo 
W dniach 24-25 marca 2018 r., na stadionie PGE Narodowym w Warszawie, odbyły się Targi Bike Expo – jedna z najciekawszych, a zarazem największych imprez turystyczno-rowerowych roku. Udział wzięli przedstawiciele czterech austriackich regionów: Karyntii, Tyrolu, Burgenlandu oraz Zell am See-Kaprun, który pojawi się wraz z przedstawicielem kompleksu hotelowego Tauern SPA.

Podczas targów zwiedzający  mieli okazję spotkać się osobiście z przedstawicielami regionów, a tym samym uzyskać najnowsze informacje dot. oferty i infrastruktury rowerowej w wybranych regionach.

 

Produkcja i kreacja : Eye Vision Group

Targ Śniadaniowy z udziałem austria.info. Maj i Czerwiec 2018 Warszawa Żoliborz.
Stoisko ekspozycyjne prezentujące regiony turystyczne Austrii. Do wygrania była wspaniała nagroda , 5-dniowy pobyt w 4-gwiazdkowym hotelu w Salzburgu.
Można było również skosztować regionalnych smakołyków z Karyntii
 
 

Produkcja i kreacja : Eye Vision Group

5 Tyrolskich lodowców 
Tyrolska zima zagościła w Warszawie 7 i 8 września 2012, na warszawskiej Agrykoli stanęło supernowoczesne tyrolskie igloo. Na odwiedzających czekał śnieżny plac zabaw ( śnieg przyjechał aż z lodowców), pokazy rzeźbienia w lodzie oraz pokazy filmowe. Do tego 4 tory do gry w eisstocka (austriacka odmiana curlingu) oraz tyrolski grill. Wieczorami natomiast imprezy w rytmie chilloutu.
Warszawa 7-8 września 2012 - Agrykola

Produkcja i kreacja : Eye Vision Group

IOM Polska 
Na zlecenie Międzynarodowej Organizacji ds. Migracji (IOM) zrealizowaliśmy kolejną kampanie. Celem tego spotu informacyjnego  jest uświadomienie i uwrażliwienie odbiorcy na zjawisko handlu ludźmi. Chcemy, aby po obejrzeniu materiału filmowego odbiorca miał świadomość skali zjawiska, jego zasięgu oraz tego, iż problem może dotknąć każdego z nas. Spot prezentowany był w internecie oraz wszystkich kinach w Polsce. 

Produkcja  : Eye Vision Group , VIDOQ

Kreacja : VIDOQ

Wiedeń "Teraz albo nigdy" - 16- 18 maja 2014 rok - Warszawa, Skwer Hoovera Niepowtarzalna okazja do wygrania ekskluzywnej podróży do Wiednia. Głównym punktem programu wycieczki do Wiednia był udział w jednej z największych imprez charytatywnych na świecie - Life Ball. Poświęcona jest ona walce z AIDS, łączy tradycję wiedeńskich balów ze współczesnym stylem życia  i globalnym problemem humanitarnym.Przedsmak bogactwa wiedeńskich atrakcji warszawiacy  mieli szansę doświadczyć w dniach poprzedzających losowanie - od 16 do 18 maja. Przy specjalnej wiedeńskiej kostce multimedialnej na Skwerze Hoovera można było wygrać nagrody dodatkowe np. pamiątki i upominki związane ze stolicą Austrii. 17 maja słynny nauczyciel tańca wprowadził wszystkich chętnych w tajniki walca wiedeńskiego, a mobilna kawiarnia zapewniała degustację kawy prosto z naddunajskiej metropolii. Z kolei 18 maja towarzyszyła nam para cesarska i po raz kolejny darmowa kawa i słodki upominek.

Produkcja  : Eye Vision Group 

 

Wszystkie prawa zastrzeżone © Creative Agency

Stronę stworzono wykorzystując kreator stron www WebWave

Nasza oferta

 

• Eventy

• Koncerty

• BTL

• Ekspozycje targowe 

• Ambient 

• Warsztaty Muzyczne  

 

Przydatne linki

 

Kontakt z nami

Eye Vision Group

 

al. Grunwaldzka 607c/24

80-337 Gdańsk

E-mail: biuro@eyevisiongroup.com

Tel: +48 500 466 196 

Tel. +48 796 521 153

Facebook