Zainteresowany? Skontaktuj się z nami! Rezerwacje +48 500 466 196 warsztatymuzyczne@eyevisiongroup.com 

KONTAKT Z NAMI

WARSZTATY MUZYCZNE DLA DOROSŁYCH 

 

DOM ZDROJOWY JASTARNIA 

13-20.10.2019

 

 

 

KADRA

MICHAŁ GROTT

CEZARY KONRAD

ZBIGNIEW "JACO" JAKUBEK

MAREK NAPIÓRKOWSKI 

PATRYCJA GOLA 

10 osobowe grupy 

5 godzin lekcji dziennie 

 

Codzienne  Wieczorne wspólne Jam Session 

Wspólny koncert Finałowy

25 godzin lekcji   

Warsztaty które rozwiną twoją pasję 

 

 

 

W czasie wolnym

prelekcje 

 

StokSoft Paweł Zakrzewski 

 

 

 

https://stoksoft.com/

 

Miler SPIRTS Tomasz Miler 

 

 

 

 

https://milerspirits.com/

 

Zaiks Prawo autorskie

w branży muzycznej 

 

 

 

 

 

https://www.zaiks.org.pl/

KOSZTY

Zakwaterowanie w terminie 13-20.10.2019 w pokoju 1 osobowym w Hotelu Dom Zdrojowy Jastarnia, całodzienne wyżywienie ( śniadanie, przerwa kawowa, obiado-kolacja w formie bufetu). Możliwość korzystania z basenu hotelowego, jacuzzi, sauny, łaźni parowej, rowerów turystycznych w cenie noclegu. Miejsce parkingowe również w cenie noclegu.  Cena netto 2690 zł plus 23% vat 

 

 

Warsztaty Muzyczne - 5 godzin dziennie zajęć w 10 osobowych grupach, bez dnia przyjazdu i wyjazdu łącznie 25 godzin lekcji, każda grupa w dedykowanej sali ćwiczeń, sala do wspólnego koncertu finałowego.

Cena netto 2440 zł plus vat 23%

 

 

Całość łącznie 5130 netto faktura vat 23%.

 

Koszt zakwaterowania w pokoju 2 osobowym 1880 zł  za osobę plus vat 23%

 

Warunki płatności zawarte w regulaminie.

 

Przyjazd i zakwaterowanie w obiekcie od 15:00

13.10.2019

Paweł Zakrzewski inwestor od 2008 roku ,po przeżyciu kataklizmu finansowego na kontrakcie FW40 (GPW), rozpoczął solidną, systematyczną edukację. Wkrótce zaczął odnosić permanentne sukcesy na giełdzie polskiej i amerykańskiej (Nyse/Nasdaq). 

Za namową grupy przyjaciół stworzył społeczność i unikalny, autorski Program Rozwoju Inwestora "Amilnwestor", który opiera sie o półautomatyczną analizę komputerową. 

Do dziś, czyli od 10 lat inwestuje, rozwija półautomatyczne narzędzia do analizy i pokazuje innym jak można robić to samo, ale zachowując 100% swojego życia prywatnego i zawodowego. Jest to jego jedyna zawodowa pasja, którą zamierza kontynuować do rozszerzonej emerytury, a z której z powodzeniem utrzymuje siebie i swoją rodzinę. 

PERELEKCJA STOKSOFT  16.10.2019

7:00 - 9:00 Śniadanie 

10:00 - 13:00 Warsztaty zajęcia w grupach 

13:00-14:00 Przerwa kawowa 

14:00 - 16:00 Warsztaty 

16:30 - 17:30 Obiado kolacja 

18:00 - 20:00 Prelekcje 

20:30 - 22:30 Jam Session 

 

 

19.10.2019 - przygotowania i wspólny koncert o 18:00

 

14-18.10.2019

Spotkanie z Prawnikami ZAiKS-u w zakresie prawa autorskiego w branży muzycznej prelekcja plus dyskusja.

PRELEKCJA ZAIKS 15.10.2019

Wyjazd i wymeldowanie do godziny 11:00

20.10.2019

Podczas spotkania otrzymają Państwo informacje o 6 różnych rodzajach alkoholi poznając techniki ich prawidłowej degustacji. W trakcie szkolenia zostaną przedstawione metody analizy sensorycznej pozwalające na czerpanie pełnej przyjemności z degustowanych trunków. Degustacja będzie prowadzona przez Tomasza Milera.

 

Degustowane alkohole:

Koniak Jean Fillioux Reserve Familiale

Calvados Roger Groult Res. Pay’s du Auge

Rhum JM Millesime  2004

Armaniak Chateau de Laubade Vintage

Wódka Miler Spirits 50% Czerwiec 2019

Whisky słodowa

PRELEKCJA MILER SPIRITS 17.10.2019 

HARMONOGRAM 

ZGŁOSZENIA 

Imię Nazwisko
Nr telefonu
Adres
Twój e-mail:
Podaj sekcję do której chcesz się zapisać
zaakceptuj regulamin
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

TYGODNIOWE SPOTKANIE Z TWOJĄ PASJĄ 

W SERCU PÓŁWYSPU HELSKIEGO 

50 METRÓW DO PLAŻY 

Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach, jest Endorserem na Polskę, gitar basowych firmy Yahama. Współpracował z takimi muzykami jak: Nathan East, Billy Sheehan (Mr.Big), Tommy Aldride (Ozzy  Osbourne/Whitesnake), Derrick Mckenzie (Jamiroquai), Kate Bush, Steve Vai, John Lord  czy Andrea Boccelli. W 2009 nakładem SUBITO Records ukazała się jego autorska płyta Grottmusic, za którą otrzymał nominację do nagrody Fryderyk 2010 za Najlepszy Fonograficzny Debiut Jazzowy. Obecnie współpracuje z:Edytą Bartosiewicz, Margaret, Blue Cafe, In- Grid.

 

Polska wokalistka, muzyk sesyjny, absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Studia ukończyła z wyróżnieniem. W międzyczasie otrzymała stypendium Rhythmic Music Conservatory w Danii. Zdobyła wiele nagród i wyróżnień, m.in. I miejsce na Festiwalu Piosenki Studenckiej w Katowicach 1997, wyróżnienie na Festiwalu Fama w tym samym roku, wyróżnienie dla Indywidualności Jazzowej na Festiwalu Standardów Jazzowych w Siedlcach (1996) oraz na Festiwalu „Gaude Fest” w Ustroniu. Ma na koncie kilkadziesiąt produkcji, programów telewizyjnych i festiwali, współpracowała z wieloma artystami polskiej i zagranicznej sceny m.in. z Garou, Rick Astley, Mietkiem Szcześniakiem, Stanisławem Sojką Edytą Bartosiewicz.Jest obecnie wykładowcą w Państwowym Policealnym Studium Wokalno- Aktorskim im. D. Baduszkowej w Gdyni.

ORGANIZATOR 

Kilka słów o nas :

Michał Bastgen właściciel agencji Eye Vision Group, kierownik produkcji filmowej i telewizyjnej z wieloletnim doświadczeniem telewizyjnym, od 10 lat z powodzeniem prowadzi własną agencję. Producent i pomysłodawca projektów eventowych realizowanych przez Eye Vision Group. 

 

Agata Ślósarska

Kierownik produkcji z 20 letnim doświadczeniem. Przez 6 lat producent największej i najstarszej Aukcji Koni Arabskich „Pride of Poland” 2001-2006. Impreza zawsze miała charakter imprezy masowej oraz oddzielnej skierowanej do grupy VIP. 

Przez 16 lat współpracownik Telewizji Polskiej, przez ten okres pracowała przy 13 festiwalach, setkach programów i koncertów na  żywo. 

Przez 6 lata - kierownik produkcji ponad 100 koncertów cyklu „ Era Jazzu” Menadżer wielu projektów muzycznych i samych artystów sceny jazzowej. Organizator tras koncertowych i pojedynczych wydarzeń, m.in. Urszuli Dudziak, Tomasza Stańko, Grażyny Auguścik, Agnieszki Wilczyńskiej, Trio Andrzeja Jagodzińskiego czy duetu Back In ( Jakubek-Maseli) z Nippy Noya. 

RODO

Klauzula Informacyjna

Zgodnie z art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1) informujemy, że:

 

1.Administratorem Pana/Pani danych jest Eye Vision Group al. Grunwaldzka 607 C/24, 80 – 337 Gdańsk, adres email: michal@eyevisiongroup.com

 

2.Dane osobowe przetwarzane będą w celu:

 

- zawarcia umowy, jej wykonania na podstawie zainteresowania naszą ofertą oraz świadczeniem usług,

 

- bieżącego kontaktu oraz przesyłania zamówionych wcześniej informacji o działalności firmy,

 

 

- wykonania obowiązków prawnych, w tym wystawiania faktur

 

- prowadzenia działań marketingowych w tym prowadzenia marketingu bezpośredniego własnych usług, towarów lub usług bądź towarów osób trzecich;

 

- windykacji należności, prowadzenie postępowań sądowych, arbitrażowych i mediacyjnych,

 

- przechowywania danych dla celów archiwizacyjnych oraz zapewnienia rozliczalności (wykazania spełnienia przez Eye Vision Group al. Grunwaldzka 607 C/24, 80 – 337 Gdańsk obowiązków wynikających z przepisów prawa).

 

 

3. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, żądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

 

4.Dane osobowe będą przechowywane przez okres wymagany przepisami prawa.

 

5.Podanie danych jest dobrowolne, ale też niezbędne do realizacji umów, w przypadku niepodania danych lub odwołania zgody nie będzie możliwe wykonywanie umowy.

 

6.Dane przekazane przez Panią/Pana nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim za wyjątkiem podmiotów wspierających naszą firmę. W innych przypadkach ewentualnymi odbiorcami danych będą wyłącznie instytucje państwowe i urzędy upoważnione z mocy prawa.

 

7.Pani/Pana dane nie są przekazywane poza Unię Europejską.

 

8.Dane osobowe nie są przetwarzane w formie zautomatyzowanego podejmowania decyzji w tym w formie profilowania.

 

 

Idea warsztatów

w pewnym sensie wynika z samego akapitu. Nie są one profilowane pod kątem jakiegokolwiek gatunku muzyki, nie są również skierowane do jakiejś wąskiej grupy osób. Mało tego, nie jest wymagany jakiś niebywały poziom znajomości muzycznego rzemiosła. Z pewnością mile widziane są absolutne podstawy muzyki. Nasza oferta jest skierowana dla każdego, tak po prostu, najzwyczajniej. 

 

Znając specyfikę warsztatów, każda z osób będzie reprezentować inny poziom, jej zainteresowania być może będą skierowane na jakiś określony gatunek muzyki, sposób grania lub też będzie po prostu chciała rozwinąć swój warsztat. Bez względu na to, na jakim etapie muzycznego rozwoju się znajduje, naszym zadaniem będzie pomoc. Jak będziemy pracować? Tego do końca nie wiemy, ponieważ okaże się to pierwszego dnia pracy. Będzie to uzależnione od poziomu i preferencji uczestników. Nie chcielibyśmy, aby bardziej zaawansowani "nudzili" się, kiedy tłumaczymy podstawy muzyki wkraczającym w świat instrumentów i odwrotnie, nie chcemy udawać, że widzimy na twarzach zakłopotanie grupy, kiedy coś tłumaczymy bardziej wtajemniczonym, doświadczonym. Jeśli uznamy (będzie to nasza i uczestników, wspólna decyzja), że dobrym rozwiązaniem jest praca w mniejszych grupach o wyrównanym poziomie - tak zostanie postanowione. 

 

Bardzo istotna informacja.

Z naszego warsztatowego doświadczenia wynika, że pierwsze godziny, dni, bywają dla wielu osób krępujące. Otwarcie się jest rozłożone w czasie, a ten ostatni nieubłaganie ucieka. Szanowni Państwo, prosimy nie traktować warsztatów jako formuły wyścigów i co najgorsze prób samooceny w odniesieniu do innych uczestników. Z naszego punktu widzenia różnorodność prezentowanego poziomu jest atutem, a jak wiemy muzyka i wspólne przebywanie osob dotkniętych nieuleczalną chorobą muzyki ma przynosić nam zachętę do pracy i wiele radości z samego grania. Każdy powinien korzystać z wieczornych jam session, żeby najzwyczajniej sobie pograć, tak jak potrafi.

Z czym uczestnik powinien się pojawić na miejscu? 

W kwestii sprzętu - Ci z Państwa, dla których nie jest problemem wzięcie instrumentu i wzmacniacza, niech zabiorą własny sprzęt chociażby po to, żeby móc pograć sobie w pokoju. W pierwszej kolejności myślę o gitarzystach i basistach. To naturalne, że nasze prywatne instrumenty to nasza druga połówka. Keyboardziści oczywiście również, o ile dysponują krzepą i niezbyt ciężkim instrumentem. Klasy będą wyposażone w podstawowy sprzęt do pracy, z czasem poinformujemy czym dysponujemy.W kwestii repertuaru. Proszę przygotować jeden utwór (cover, własna kompozycja), nad którym będziemy pracować. To może być utwór, który Państwo już grają, ale mają problemy w opracowaniu. Równie dobrze może być to kompletnie nowy dla Państwa utwór, bo "chcę się go nauczyć". W konsekwencji powinniśmy mieć tyle utworów ilu wykonawców. Czy posiadanie takiego utworu jest obowiązkowe? Nie, to nasza sugestia. Jak wiemy ideą warsztatów jest ich podsumowanie, które zazwyczaj jest formułą finałowego koncertu ostatniego dnia pracy. Jeśli kadra uzna, że przygotowane, zasugerowane przez Państwa utwory są na takim etapie, że nie sprawiają problemów, to mogą wejść do repertuaru wspomnianego koncertu. 

 

Co istotne.

Zakładamy w tej sytuacji, że będzie to kilkanaście utworów, ale będą one wykonywane zespołowo. I tu pojawia się sugestia i prośba jednocześnie. Jeśli jest to możliwe, prosimy o materiał nutowy granego utworu. Jeśli Państwo nie są w stanie zrobić to samemu, proszę skorzystać z różnych witryn internetowych, gdzie można znaleźć praktycznie każdy cover i otrzymać nuty w różnych tonacjach. To nie kosztuje zbyt wiele. Unikniemy wówczas sytuacji, gdzie kadra zamiast pracować z uczestnikami, będzie musiała skupiać się na opracowywaniu nut i pisaniu ich na miejscu, na czym z pewnością wszyscy ucierpimy. Będą one potrzebne pozostałym muzykom, żeby mogli wspólnie utwór wykonać. Nuty, to również zapisana forma, struktura utworu, ilość części (zwrotki, refreny) ich kolejność, itp. 

Pozostajemy otwarci na wszelkie rozwiązania, które ułatwią nam pracę, bo energia powinna być skierowana na osiągnięcie końcowego efektu w możliwie najkrótszym czasie. 

Zachęcamy do wzięcia udziału i pozdrawiamy        

Wszystkie prawa zastrzeżone © Creative Agency

Stronę stworzono wykorzystując kreator stron www WebWave

Nasza oferta

 

• Eventy

• Koncerty

• BTL

• Ekspozycje targowe 

• Ambient 

• Warsztaty Muzyczne  

 

Przydatne linki

 

Kontakt z nami

Eye Vision Group

 

al. Grunwaldzka 607c/24

80-337 Gdańsk

E-mail: biuro@eyevisiongroup.com

Tel: +48 500 466 196 

Tel. +48 796 521 153

Facebook